Kelner/Kelnerka, niewymagane doświadczenie, Niemcy

Lubisz pracę z ludźmi i bezpośredni kontakt z klientem? Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy za granicą, a przy tym rozwinąć umiejętność konwersacji w języku niemieckim? Mamy dla Ciebie pracę! Dla swojego klienta, właściciela sieci punktów gastronomicznych w Niemczech, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kelner/kelnerka

Miejsce pracy: Sankt Peter Ording, Niemcy

Opis stanowiska:

- przyjmowanie zamówień,

- dostarczanie gościom napojów i potraw,

- przygotowywanie stołów przed otwarciem lokalu i w czasie godzin pracy lokalu,

- ogólna pomoc w obsłudze klienta.

Wymagania:

- komunikatywny język niemiecki - warunek konieczny,

- otwartość, komunikatywność,

- gotowość i chęć do pracy z klientem,

- wysoka kultura osobista,

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (nie jest jednak konieczne).

Oferujemy:

- możliwość podjęcia pracy stałej lub sezonowej,

- atrakcyjne wynagrodzenie (staramy się spełnić wymagania kandydatów!),

- minimum pełen etat z możliwością nadgodzin (nadgodziny płatne dodatkowo),

- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę,

- pracę 6 dni w tygodniu - harmonogram do ustalenia,

- zakwaterowanie,

- możliwość zjazdów do domu.

Ponadto:

Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem i po podjęciu zatrudnienia.

Jeśli to oferta dla Ciebie - wyślij swoje CV. Jeśli masz pytania - skontaktuj się z nami!

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne"

PlusJob Poland Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Profil Match Projects. Z dużym powodzeniem działamy na międzynarodowym rynku w zakresie rekrutacji. Zapewniamy pracę w wielu branżach na terenie państw skandynawskich i Niemiec.

Aktualności

Praca dla mechaników

12.03.2019

Poszukujemy osób do pracy w Skandynawii jako mechanik naczep!