Oferty pracy

Powrót do poprzedniej strony

Pracownik magazynowy/Komisjoner, Niemcy

+ Aplikuj online

Agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Profil Match Projects z główną siedzibą w Danii i zapewnia pracę na terenie państw północnej i zachodniej Europy. Wykorzystujemy wszystkie nieszablonowe sposoby rekrutacji, aby połączyć wiodące firmy z idealnymi kandydatami.

Dla swojego klienta aktualnie poszukujemy zmotywowanych kandydatów do pracy w dużych centrach dystrybucyjnych na stanowisku:

Pracownik magazynowy/Komisjoner
Miejsce pracy: Niemcy


Zadania:
- zbieranie zamówień z użyciem systemu słuchawkowego (pick by voice)
- załadunek i rozładunek towarów

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie na zbliżonym stanowisku
- wymagana znajomość liczebników od 1 do 100 w j. niemieckim
- dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy za granicą

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
-pracę w systemie zmianowym (dzień/noc) od poniedziałku do soboty
- ubezpieczenie zdrowotne
- zakwaterowanie
- pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem,
- opiekę konsultanta przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia.

Nie wahaj się i aplikuj, jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie!

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych i Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie agencji PlusJob Poland."

Agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal PlusJob ApS i specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości personelu do krajów północnej i zachodniej Europy  w sektorach: budowlanym, motoryzacyjnym, logistycznym, hotelarskim oraz przemysłowym. 

Wykonano w: avangardo.pl

Aktualności

Praca dla mechaników

12.03.2019

Poszukujemy osób do pracy w Skandynawii jako mechanik naczep!

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.