Oferty pracy

Powrót do poprzedniej strony

Specjalista ds. Rekrutacji

+ Aplikuj online

Poszukujemy ambitnego i elastycznego współpracownika do pomocy w zadaniach rekrutacyjnych w naszym biurze mieszczącym się na osiedlu Gumieńce w Szczecinie. Jeśli Twoją mocną stroną jest umiejętność pracy z ludźmi, potrafisz słuchać i rozumiesz różnorodność oraz potrzeby innych - ta praca jest dla Ciebie!

Stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: Szczecin

 

Twoja przyszła praca

Robimy co w naszej mocy, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług rekrutacyjnych. W tym celu ściśle współpracujemy z naszymi kolegami z oddziałów w Danii i w Niemczech, z którymi jesteśmy w stałym kontakcie. Każdego dnia praca nabiera tempa, pojawiają się nowe wyzwania, które sprawiają, że wykonujemy swoje obowiązki z uśmiechem na ustach.

Będziesz częścią niewielkiego, zgranego zespołu, a Twoim głównym zadaniem będzie przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z potencjalnymi kandydatami. Nauczysz się tworzyć profile zawodowe, które przedstawiamy naszym obecnym, jak i potencjalnym klientom. Twoim obowiązkiem będzie również odpowiednia selekcja pracowników na podstawie stawianych kandydatom wymagań.

Nasz czas pracy jest elastyczny - pracujemy w godzinach od 8:00 do 17:00. Nie mamy co do tego sztywnych reguł.

Poszukujemy osoby na zastępstwo do końca lutego 2022 z możliwością przedłużenia współpracy. Preferujemy osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku, jednak jeśli czujesz, że rekrutacja jest dla Ciebie, ale nie miałeś/aś wcześniej szansy tego sprawdzić - zgłoś się do nas, może to właśnie Ciebie szukamy?

 

Nasz przyszły współpracownik - czyli Ty!

Co jest dla nas ważne?

  • Jesteś otwartą osobą, czujesz się dobrze w pracy z ludźmi i nie boisz się wyzwań,
  • stawianie sobie nowych celów i osiąganie ich sprawia Ci satysfakcję,
  • czujesz się pewnie w środowisku MS Office (nie tylko w CV!) i nie masz problemu z używaniem różnego rodzaju aplikacji czy programów,
  • dbanie o dobrą atmosferę w miejscu pracy jest dla Ciebie ważne,
  • lubisz różnorodność i zmiany w wykonywanych zadaniach,
  • potrafisz zarządzać swoim czasem,
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. średniozaawansowanym - jesteś w stanie prowadzić swobodną konwersację (inne języki obce również mile widziane!)

 

PlusJob Poland Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w poszukiwaniu i selekcjonowaniu odpowiednich kandydatów do pracy w wielu branżach. Działając od 2014 r., staliśmy się ekspertami w dziedzinie dopasowywania kandydatów niższego, średniego oraz wyższego szczebla do wymagań naszych klientów z całej Europy (szczególnie z Niemiec i Skandynawii). Udaje nam się to przy wsparciu naszego duńskiego oddziału - Profil Match ApS.

Naszą specjalnością jest rekrutacja w branżach mechanicznej, budowlanej i stoczniowej, jednak zajmujemy się również poszukiwaniem pracowników w wielu innych sektorach. Zajmujemy się dostarczaniem naszym klientom zarówno pracowników tymczasowych, jak i pomocą osobom, którym zależy na stałym zatrudnieniu.

Jesteśmy zgranym zespołem zaangażowanym w sprawy współpracowników oraz kandydatów. Robimy co w naszej mocy, by pomóc naszym klientom oraz zapewnić naszym kandydatom atrakcyjne warunki pracy.

 

Chciałbyś nas poznać?

Jeśli szukasz pracy w ciekawym środowisku i czujesz, że nasza oferta jest dla Ciebie - nie czekaj i prześlij nam swoje CV!

 

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie agencji PlusJob Poland."

Agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal PlusJob ApS i specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości personelu do krajów północnej i zachodniej Europy  w sektorach: budowlanym, motoryzacyjnym, logistycznym, hotelarskim oraz przemysłowym. 

Wykonano w: avangardo.pl

Aktualności

Praca dla mechaników

12.03.2019

Poszukujemy osób do pracy w Skandynawii jako mechanik naczep!

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.