Spedytor międzynarodowy, Szczecin

Dla naszego klienta z branży transportowej poszukujemy osoby na stanowisko Spedytor międzynarodowy.

Miejsce pracy: Dołuje, obrzeża Szczecina

Jeśli chcesz pracować w interesującym, pełnym wyzwań zawodzie, możemy Ci zaoferować:

  • pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • system prowizyjny i premiowy
  • długoterminową współpracę i możliwości rozwoju
  • zwrot kosztów dojazdu komunikacją miejską przez pierwsze 6 miesięcy
  • prywatną opiekę medyczną i szereg benefitów pozapłacowych

Aby wziąć udział w rekrutacji, ważne jest spełnienie poniższych warunków:

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • posługujesz się co najmniej jednym z języków obcych: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim lub francuskim na poziomie średniozaawansowanym
  • umiesz pracować w szybko zmieniającym się środowisku
  • dobrze organizujesz swój czas pracy
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Jeśli spełniasz powyższe warunki - czekamy na Ciebie z ofertą pracy na stanowisku Spedytora międzynarodowego w firmie transportowej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Twoje obowiązki będą obejmować:

  • realizację i kontrolę zleceń spedycyjnych
  • budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami i podwykonawcami
  • kontrolę dokumentów spedycyjnych
  • organizację i koordynowanie pracy taboru samochodowego
  • odpowiedzi na zapytania ofertowe klientów

Nie wahaj się i aplikuj, jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie - czekamy na Twoją kandydaturę!

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych i Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie agencji PlusJob Poland."

Aktualności

Praca dla mechaników

12.03.2019

Poszukujemy osób do pracy w Skandynawii jako mechanik naczep!