Specjalista ds. rekrutacji i selekcji

PlusJob Polandk Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310) współpracująca z duńską firmą Ramsdal PlusJob z dużym powodzeniem działa na europejskim rynku w zakresie rekrutacji pracowników do sektorów: motoryzacyjnego, logistycznego, budowlanego, technicznego, opiekuńczego oraz służby zdrowia. Dołącz do Nas!

Poszukujemy do naszego teamu w Szczecinie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych w branży motoryzacyjnej, budowlanej etc.,
  • przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych,
  • rekrutacja oraz wstępna selekcja kandydatów,
  • pozyskiwanie kandydatów metodą direct search oraz z wykorzystaniem innych technik rekrutacyjnych,
  • bieżące raportowanie przebiegu prowadzonych procesów rekrutacyjnych,
  • stały kontakt z kandydatami oraz klientami firmy,
  • ogólne sprawy biurowe oraz administracyjne,
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej , organizowanie podróży dla kandydatów (bilety lotnicze, autokarowe itp.),
  • kontakt telefoniczny i mailowy z kandydatami, klientami, kierownictwem firmy w Danii oraz z oddziałami firmy (Dania, Szwecja, Niemcy, Węgry).

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość języka niemieckiego lub języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
  • zapał do pracy,
  • dyspozycyjność,
  • gotowość na nowe wyzwania,
  • chęć do pracy w międzynarodowym środowisku,
  • bardzo dobry kontakt z ludźmi,
  • nastawienie na sukces,
  • znajomość zasad korespondencji biurowej oraz spraw administracyjnych,
  • dobra znajomość systemu Windows i pakietu Office,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę - po okresie próbnym na czas nieokreślony,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie plus bonusy, dodatki i premie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pieniądze wakacyjne,
  • imprezy integracyjne w Polsce i za granicą,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwości awansu i rozwoju,
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy.

Jeśli czujesz, że to oferta jest dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem pod numerem telefonu         +48 790 865 444 lub wysyłając swoje cv na adres kb@plusjob.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

Aktualności

REGULAMIN

13.06.2018

REGULAMIN KONKURSU "#PlusJobTyper"