Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie

  • Rekrutacji oraz selekcji pracowników na terenie Polski oraz Europy
  • Szkoleń językowych dla grup zorganizowanych
  • Doradztwa personalnego
  • Poradnictwa zawodowego

Przekonaj się, że praca jest na wyciągnięcie ręki. Możesz nas spotkać również na ogólnopolskich i lokalnych targach pracy. Naszymi stałymi klientami są liderzy w swoich branżach ze szczególnym uwzględnieniem rynków skandynawskich. Dzięki temu posiadamy bogatą bazę ofert pracy w sektorach:

  • motoryzacyjnym: mechanik naczep samochodów ciężarowych, mechanik samochodów osobowych i ciężarowych, lakiernik , elektromechanik, mechanik urządzeń chłodniczych
  • budowlanym: hydraulik, monter instalacji, murarz, tynkarz, posadzkarz, cieśla, zbrojarz, elektryk, malarz, monter rusztowań;
  • stoczniowym: spawacz, ślusarz, monter, operatorzy CNC;
  • hotelarsko-turystycznym: pokojówka, recepcjonista, kelner, kucharz, barman;
  • opiekuńczym: pielęgniarki i opiekunowie osób starszych;
  • personel średniego i wyższego szczebla: inżynierowie, programiści, technicy i inni;

Oferujemy pracę na terenie całej Europy ze szczególnym uwzględnieniem takich krajów jak : Norwegia, Dania, Szwecja, Holandia oraz Finlandia.

Co nas wyróżnia?

Wszystkim pracownikom wyjeżdżającym za granicę pomagamy w organizacji podróży oraz zapewniamy zakwaterowanie, możliwie jak najbliżej miejsca pracy. Staramy się aby wszyscy pracownicy mieli komfortowe warunki zamieszkania. Każde z wynajmowanych przez nas mieszkań wyposażone jest w kuchnię, łazienkę oraz stały i bezpłatny dostęp do Internetu.

Nasi pracownicy objęci są specjalnym ubezpieczeniem zdrowotnym, które gwarantuje im profesjonalną opiekę medyczną w razie wypadku w miejscu pracy lub w czasie podróży. Współpracujemy jedynie z uczciwymi i w pełni wypłacalnymi pracodawcami.

Zapewniamy stała pomoc i opiekę ze strony naszych konsultantów, nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Polskojęzyczni konsultanci pomogą w załatwieniu bieżących formalnościach związanych z pracą i  pobytem za granicą oraz służą radą przy problemach związanych z życiem codziennym w Skandynawii.

Naszym głównym atutem jest jakość. Bardzo rzetelnie podchodzimy do każdego zadania, tak aby klient był w 100% zadowolony z naszych usług. Bardzo ważne jest dla nas bieżące informowanie zarówno klienta jak i kandydatów o postępie rekrutacji, jej statusie i końcowym rezultacie - u nas nikt nie pozostaje bez odpowiedzi!

Szkolenia

Organizujemy również szkolenia językowe dla przedstawicieli różnych grup zawodowych. W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność współpracować ze szczecińską szkołą językową Presto w zakresie kursu z języka angielskiego dla mechaników, na którym uczestnicy zdobywali wiedzę zarówno o podstawach tego języka jak i poszerzali swoje słownictwo techniczne, bezpośrednio związane z wykonywanym zawodem.

Zapraszamy kandydatów z całej Polski do kontaktu z naszym biurem. Przyjdź bądź zadzwoń i porozmawiaj z naszym Konsultantem, zapytaj o aktualne oferty pracy!

Agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal PlusJob ApS i specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości personelu do krajów północnej i zachodniej Europy  w sektorach: budowlanym, motoryzacyjnym, logistycznym, hotelarskim oraz przemysłowym. 

Wykonano w: avangardo.pl

Aktualności

REGULAMIN

13.06.2018

REGULAMIN KONKURSU "#PlusJobTyper"

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.