Asystent Biura

Do swojego oddziału w Szczecinie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:
- koordynacja i prowadzenie sekretariatu, nadzór nad pracą biura,
- kompleksowe wsparcie Dyrektora biura pod kątem administracyjnym,
- zakupy firmowe,
- obsługa delegacji kadry zarządzającej i gości poprzez rezerwację hoteli, biletów,
- przygotowywanie pism, ofert pracy, umów oraz prowadzenie korespondencji,
- aktualizacja bazy kandydatów,
- samodzielne prowadzenie zleconych projektów,
- udzielanie informacji o ofercie firmy,
- kontakt z księgowością,
- ścisła współpraca z biurem w Danii,
- organizacja wydarzeń firmowych (Imprezy integracyjne, Wigilia itp.),
- inne prace biurowe związane z bieżącą działalnością firmy (np. obsługa fanpage).

Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
- preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- wysokich umiejętności interpersonalnych: komunikatywności, dobrej organizacji pracy oraz sprawności w osiąganiu celów,
- bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
- gotowości do odbywania podróży służbowych,
- dyspozycyjności,
- prawa jazdy kat. B.,
- kreatywności oraz samodzielności.

Mile widziane:
- znajomość języka niemieckiego,

Oferujemy:
- możliwość dostosowania grafiku dla studentów,
- umowa zlecenie lub umowa o pracę,
- pracę w międzynarodowym środowisku, (oddziały firmy w Danii, Szwecji, Niemczech),
- stabilne zatrudnienie wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
- korzystne benefity: prywatna opieka medyczna, wyjazdy zagraniczne, premie, pieniądze wakacyjne, multisport itp.,
- służbowy telefon oraz laptop,
- kursy, szkolenia,
- świetną atmosferę w biurze i możliwości rozwoju oraz awansu,
- pracę od Pn do Pt w elastycznych godzinach,

Jeśli jesteś zainteresowany - wyślij swoje CV

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie www.plusjob.pl"

Aktualności

REGULAMIN

13.06.2018

REGULAMIN KONKURSU "#PlusJobTyper"