Asystent/ka biura

Do swojego niezawodnego teamu agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) poszukuje równie niezawodnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin, Gumieńce

Jakie będą Twoje zadania?

-  wsparcie teamu pod kątem administracyjnym (np. umowy, oferty pracy, wysyłanie listów, tworzenie zestawień),

- zakupy firmowe (lubimy zjeść!),

- rezerwacje hoteli, biletów dla pracowników firmy,

- aktualizacja bazy kandydatów,

- współpraca z biurem w Danii (mailowa i telefoniczna),

- pomoc w organizacji imprez integracyjnych (bo bawić się też trzeba :)),

- inne bieżące sprawy biurowe (coś się zawsze znajdzie...),

Na pewno się dogadamy, jeśli:

- dobrze mówisz po angielsku - to nasz must,

- masz status studenta - koniecznie,

- masz prawo jazdy kat. B. - równie ważne,

- masz już doświadczenie w pracy biurowej,

- jesteś otwarty na innych, zorganizowany i umiesz dzielić czas pomiędzy pracę a uczelnię,

- zależy Ci na zdobyciu ciekawego doświadczenia (z nami to się uda),

- dobrze radzisz sobie z pakietem MS Office,

- masz siłę, czas i chęci być częścią naszego teamu,

- jesteś samodzielny i nie boisz się wyzwań,

Co dostaniesz w zamian?

- pracę od pon. do pt. w elastycznych godzinach (możliwość dostosowania grafiku),

- pracę na ok. pół etatu,

- umowę zlecenie,

- możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, (posiadamy oddziały firmy w Danii i Szwecji),

- służbowy telefon oraz laptop, - możliwość udziału w imprezach integracyjnych w doborowym towarzystwie,

- świetną atmosferę w biurze (potwierdzone info) i możliwości rozwoju oraz awansu,

- pracę od pon. do pt. w elastycznych godzinach,

Jeśli jesteś zainteresowany i czujesz, że  - wyślij swoje CV na adres jw@plusjob.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie www.plusjob.pl".

Aktualności

REGULAMIN

13.06.2018

REGULAMIN KONKURSU "#PlusJobTyper"