Asystent/ka Działu Handlowego i Marketingu

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich: Norwegii, Szwecji, Danii, a także w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech i Polsce.

Aktualnie dla swojego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko Asystent/ka Działu Handlowego i Marketingu dla firmy działającej z powodzeniem od wielu lat na Polskim rynku, głównie w sektorze IT, zajmującej się implementacją rozwiązań informatycznych.

Miejsce pracy: Poznań, dzielnica Nowe Miasto

Wynagrodzenie: 2,5 - 3 tys. zł netto

Obowiązki:

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Odbieranie telefonów i łączenie rozmów
  • Przygotowanie przesyłek i odbieranie przesyłek kurierskich
  • Dbałość o tworzenie pozytywnego wizerunku firmy
  • Obsługa biura i gości
  • Prowadzenie korespondencji handlowej
  • Aktywne wspieranie procesów sprzedaży
  • Przygotowanie i udział w spotkaniach handlowych i targach branżowych
  • Kontakt z podwykonawcami firmy
  • Wsparcie administracyjne działu  handlowego i marketingu
  • Przygotowywanie i aktualizacja materiałów marketingowych
  • Tworzenie zawartości na strony internetowe, blogi, media społecznościowe, newslettery, itp.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz relacje z Klientami
  • Bieżące wsparcie zarządu w działaniach marketingowych i sprzedażowych
  • Tworzenie prostych graficznych materiałów promocyjnych

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, swoboda wypowiedzi
  • Znajomość j. angielskiego (w stopniu komunikatywnym)
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli czujesz, że to oferta jest dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem wysyłając swoje cv na adres top@plusjob.pl bądź pod numerem +48 790 264 555.

Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)".

Aktualności

REGULAMIN

13.06.2018

REGULAMIN KONKURSU "#PlusJobTyper"