Oferty pracy

Powrót do poprzedniej strony

Brukarz

+ Aplikuj online

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal PlusJob z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich: Norwegii, Szwecji, Danii, a także w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech i Polsce.

Aktualnie dla naszego Klienta, wiodącej firmy budowlanej w Szwecji, poszukujemy  kandydata na stanowisko Brukarz do pracy w Norrköping.

 

Brukarz

Miejsce pracy: Szwecja, Norrköping

 

Wymagania:

  • min. 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w układaniu kostki brukowej oraz obsłudze maszyn
  • prawo jazdy kat. B oraz własny środek transportu
  • komunikatywna znajomość  j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

 

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o szwedzką umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonusy
  • możliwość rozwoju i długoterminową współpracę
  • zapewniamy zakwaterowanie

Jeśli czujesz, że to oferta jest dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem wysyłając swoje cv na adres top@plusjob.pl bądź pod numerem +48 790 264 555.

Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)".

Agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal PlusJob ApS i specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości personelu do krajów północnej i zachodniej Europy  w sektorach: budowlanym, motoryzacyjnym, logistycznym, hotelarskim oraz przemysłowym. 

Wykonano w: avangardo.pl

Aktualności

REGULAMIN

13.06.2018

REGULAMIN KONKURSU "#PlusJobTyper"

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.