Oferty pracy

Powrót do poprzedniej strony

Cieśla, budowa metra w Kopenhadze

+ Aplikuj online

PlusJob Poland Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310) będąca częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job ApS, z dużym powodzeniem działa na międzynarodowym rynku w zakresie rekrutacji. 

Dla swojego klienta aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko cieśla szalunkowy na terenie Danii (praca przy budowie metra w Kopenhadze).

Obowiązki:
Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie wykonywanie szalunków w metrze w Kopenhadze oraz inne prace ciesielskie.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na stanowisku cieśli, w tym przy przygotowywaniu stropów,
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (warunek konieczny),
- wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem,
- mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód,
- gotowość do wyjazdu.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę duńską,

- zatrudnienie zgodne z związkami zawodowymi w Danii,
- czteromiesięczny projekt z możliwością przedłużenia współpracy,
- atrakcyjne stawki 145-160 DKK/h brutto,
- pełny etat z możliwością nadgodzin,
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
- ubezpieczenie zdrowotne.

Ponadto:
Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem i po podjęciu zatrudnienia. 

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem.

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych i Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie agencji PlusJob Poland.?

Agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal PlusJob ApS i specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości personelu do krajów północnej i zachodniej Europy  w sektorach: budowlanym, motoryzacyjnym, logistycznym, hotelarskim oraz przemysłowym. 

Wykonano w: avangardo.pl

Aktualności

Praca dla mechaników

12.03.2019

Poszukujemy osób do pracy w Skandynawii jako mechanik naczep!

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.