Oferty pracy

Powrót do poprzedniej strony

Front-End Developer/Web Developer

+ Aplikuj online

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Prowadzimy rekrutację pracowników w branżach IT, marketingu, odnawialnych źródeł energii oraz nowych technologii. Wykorzystujemy wszystkie nieszablonowe sposoby rekrutacji, aby połączyć wiodące firmy z idealnymi kandydatami. 

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Front-End Developera/Web Developera dla niemieckiej firmy działającej na polskim rynku, specjalizującej się w tworzeniu portali internetowych, aplikacji biznesowych oraz mobilnych. Szukamy osoby, która potrafi wyjść z własną inicjatywą, jest kreatywna, komunikatywna i proponuje własne rozwiązania. Ponadto istotny jest stosunek szybkości wytwarzania oprogramowania do jakości. 


Front-End Developer/Web Developer


Miejsce pracy: Kalisz
Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł netto
Rodzaj Zatrudnienia: B2B 


Obowiązki:
- tworzenie stron internetowych z wykorzystaniem HTML,PHP, CSS, JavaScript
- udział w projektowaniu oprogramowania
-  utrzymywanie i rozwój oprogramowania

Wymagania:
- minimum dwa lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku
- dobra znajomość: JavaScript (jQuery), CSS 3, HTML 5, PHP
- znajomość języka angielskiego na poziomie średnim 
- mile widziana znajomość: CMS ? Joomla / Wordpress, AngularJS, GIT
- mile widziane wykształcenie o profilu informatycznym
- mile widziana znajomość systemu operacyjnego Linux

Oferujemy:
- pracę w profesjonalnym zespole scrumowym
- udział w ambitnych projektach rozwojowych
- zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
- wynagrodzenie w zakresie 6.000-8.000 PLN NETTO
- praca w biurze w Kaliszu 
- 20 dni płatnego urlopu

Jeśli czujesz, że to oferta jest dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem pod numerem +48 790 264 555 bądź prześlij swoje CV. 

Nasi konsultanci pomogą w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie www.plusjob.pl".

Agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal PlusJob ApS i specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości personelu do krajów północnej i zachodniej Europy  w sektorach: budowlanym, motoryzacyjnym, logistycznym, hotelarskim oraz przemysłowym. 

Wykonano w: avangardo.pl

Aktualności

REGULAMIN

13.06.2018

REGULAMIN KONKURSU "#PlusJobTyper"

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.