Kelnerka z jęz. niemieckim, Niemcy

Agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job ApS z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na europejskim rynku z dużym powodzeniem. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich: Norwegii, Szwecji, Danii, a także w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech i Polsce..

Dla swojego klienta firma PlusJob Poland aktualnie poszukuje kandydatki na stanowisko Kelnerka w Niemczech pensjonacie/leśniczówce w Weil im Schönbuch (okolice Stuttgartu)

Obowiązki:
- wydawanie posiłków - obsługa kasy
- standardowa obsługa gości w lokalu i na przyjęciach
- utrzymywanie lokalu w porządku

Wymagania:
- znajomość j. niemieckiego (dobra) - warunek konieczny
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- wysoka kultura osobista
- komunikatywność

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
- możliwość rozwoju i długoterminową współpracę
- praca na cały etat, z ewentualną możliwością nadgodzin
- ubezpieczenie zdrowotne
- zakwaterowanie i wyżywienie

Ponadto:
Nasi konsultanci pomogą Ci w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia.

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem.

Prosimy w CV o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)."

Aktualności

REGULAMIN

13.06.2018

REGULAMIN KONKURSU "#PlusJobTyper"