Kierowca pojazdów portowych Mafi

Agencja pracy Plus Job Poland Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na europejskim rynku z dużym powodzeniem. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich: Norwegii, Szwecji, Danii, a także w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech i Polsce.

Aktualnie dla swojego klienta firma Plus Job Poland poszukuje kandydata na stanowisko Kierowcy dla wiodącej firmy energetycznej działającej na rynku globalnym zapewniającej produkty, usługi i rozwiązania dla firm z branży naftowej i gazowej z całego świata.

Kierowca

Niemcy, Sassnitz

OBOWIĄZKI:

-          obsługa pojazdów typu Mafi (ciągniki terminalowe)

-          przewóz i przeładunek elementów do budowy gazociągu

-          obsługa naczep do przewozu tonażu do 30 ton

WYMAGANIA:

-          prawo jazdy kategorii B

-          zaświadczenie o niekaralności

-          komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

-          gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:

-          zatrudnienie w oparciu o kontrakt niemiecki

-          pracę na cały etat z możliwością nadgodzin (nadgodziny płatne dodatkowo)

-          pracę w systemie zmianowym (3 zmiany, możliwość pracy w weekendy)

-          atrakcyjne wynagrodzenie

-          zakwaterowanie

-          możliwość rozwoju i długoterminową współpracę

-          pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy

-          opiekę konsultanta przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia

PONADTO :

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem

zos@plusjob.pl

lub

dn@plusjob.pl

Prosimy w CV o dołączenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Aktualności

Zmiany na lepsze!

19.04.2018

Zmiany na lepsze! Jak już zdążyliście zauważyć, od jakiegoś czasu widniejemy pod nową nazwą "PlusJob Poland".