Kierownik warsztatu

Agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Profil Match Projects z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na europejskim rynku, rekrutując personel w branży motoryzacyjnej na stanowiska średniego i wyższego szczebla.

Obecnie dla swojego Klienta, specjalizującego się w profesjonalnym serwisowaniu i naprawie naczep samochodów ciężarowych, oferującego rozwiązania zarówno w zakresie planowanej obsługi technicznej, jak i usuwania nagłych awarii (pomoc drogowa) w krajach Europy, poszukujemy kandydata do jednego z serwisów na terenie Skandynawii na stanowisko:

Kierownik Warsztatu
Miejsce pracy: Göteborg, Szwecja

 Zakres obowiązków:

-  planowanie i organizacja pracy mechaników,
-  wsparcie techniczne pracowników warsztatu,
-  kontrola jakości wykonanej pracy zgodnie ze standardami firmy,
-  nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami,
-  prace administracyjne.

Wymagania:
-  dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
-  doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
-  kilkuletnie doświadczenie w naprawie naczep,
-  znajomość specyfiki spraw administracyjnych warsztatu,
-  gotowość do pracy w systemie zmianowym,
-  prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
-  pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą,
-  pracę na pełny etat z możliwością nadgodzin,
-  atrakcyjne stawki godzinowe,
-  pracę w systemie zmianowym (dwie zmiany),
-  możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania w pokojach jednoosobowych,
-  możliwość rozwoju i długotrwałej współpracy,
-  pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem,
-  opiekę konsultanta przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia.

Jeśli szukasz pracy w międzynarodowym środowisku, pełnej wyzwań i z możliwością rozwoju, ta oferta jest dla Ciebie - wyślij swoje CV, klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych i Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie agencji PlusJob Poland."

Aktualności

Praca dla mechaników

12.03.2019

Poszukujemy osób do pracy w Skandynawii jako mechanik naczep!