Oferty pracy

Powrót do poprzedniej strony

Konsultant Międzynarodowy

+ Aplikuj online

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal PlusJob z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich: Norwegii, Szwecji, Danii, a także w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech i Polsce.

Aktualnie dla swojego klienta firma PlusJob Poland Sp. z o. o. poszukuje kandydata na stanowisko Konsultant Międzynarodowy dla firmy działającej z powodzeniem od wielu lat na międzynarodowym rynku dedykowanym obsłudze klientów usług w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT.

 

Konsultant Międzynarodowy

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:

- Obsługa przychodzących e-maili i połączeń telefonicznych
- Identyfikacja potrzeb klienta i rozwiązywanie problemów zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami postępowania
- Udzielanie informacji na temat proponowanych rozwiązań
- Stałe pogłębianie wiedzy na temat produktów / usług związanych z obsługą klienta

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość dodatkowego języka obcego -  j. niemieckiego, j. hiszpańskiego lub j. włoskiego
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem
  • Pozytywne nastawienie do pracy oraz chęć pracy z ludźmi

Oferujemy:

  • Pełen trening przygotowujący do pracy - nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy z zakresu IT, wykwalifikowana kadra specjalistów wszystkiego Cię nauczy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet socjalny

Jeśli czujesz, że to oferta jest dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem wysyłając swoje cv na adres top@plusjob.pl bądź pod numerem +48 790 264 555.

Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy. Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)".

Agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal PlusJob ApS i specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości personelu do krajów północnej i zachodniej Europy  w sektorach: budowlanym, motoryzacyjnym, logistycznym, hotelarskim oraz przemysłowym. 

Wykonano w: avangardo.pl

Aktualności

Praca dla mechaników

12.03.2019

Poszukujemy osób do pracy w Skandynawii jako mechanik naczep!

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.