Oferty pracy

Powrót do poprzedniej strony

Kucharz, Dania

+ Aplikuj online

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Profil Match Projects z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Dla swojego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko Kucharz na terenie Danii, Grenaa.

Obowiązki:

Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie praca przy przygotowywaniu dużych ilości dań (śniadania, obiady, kolacje) oraz dbałość o estetyczność serwowanych potraw.

Wymagania:  

- komunikatywna znajomość j. angielskiego - warunek konieczny,  

- min. 2 lata doświadczenia w profesji,  

- umiejętność przygotowywania potraw zgodnie ze standardami restauracji,

- mile widziane doświadczenie w pracy przy konferencjach, szwedzkich stołach,  

- dbanie o prawidłowe magazynowanie oraz przestrzeganie zasad postępowania z żywnością,  

- pasja do gotowania,

 Oferujemy:  

- zatrudnienie w oparciu o duńską umowę o pracę,  

- atrakcyjne wynagrodzenie,  

- możliwość zjazdów do domu,  

- możliwość rozwoju i długoterminową współpracę,  

- zapewniamy zakwaterowanie,  

- minimum 40h pracy  tygodniowo, możliwość nadgodzin,  

- ubezpieczenie zdrowotne,

Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia. Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie www.plusjob.pl.

 

Agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal PlusJob ApS i specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości personelu do krajów północnej i zachodniej Europy  w sektorach: budowlanym, motoryzacyjnym, logistycznym, hotelarskim oraz przemysłowym. 

Wykonano w: avangardo.pl

Aktualności

Praca dla mechaników

12.03.2019

Poszukujemy osób do pracy w Skandynawii jako mechanik naczep!

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.