Oferty pracy

Powrót do poprzedniej strony

Kucharz z jęz. niemieckim, Niemcy

+ Aplikuj online

Agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job ApS z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na europejskim rynku z dużym powodzeniem. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich: Norwegii, Szwecji, Danii, a także w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech i Polsce.

Dla swojego klienta firma PlusJob Poland aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko Kucharz w Niemczech w pensjonacie/leśniczówce w Weil im Schönbuch (okolice Stuttgartu).

Obowiązki: Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie praca w kuchni, przygotowywanie dań oraz dbałość o estetyczność serwowanych potraw.

 

Wymagania:

- znajomość j. niemieckiego (dobra) - warunek konieczny

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- wysoka kultura osobista 

- komunikatywność

 

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

- możliwość rozwoju i długoterminową współpracę

- praca na cały etat, z ewentualną możliwością nadgodzin

- ubezpieczenie zdrowotne

- zakwaterowanie i wyżywienie

 

Ponadto:

Nasi konsultanci pomogą Ci w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia.

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem.

Prosimy w CV o dołączenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal PlusJob ApS i specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości personelu do krajów północnej i zachodniej Europy  w sektorach: budowlanym, motoryzacyjnym, logistycznym, hotelarskim oraz przemysłowym. 

Wykonano w: avangardo.pl

Aktualności

REGULAMIN

13.06.2018

REGULAMIN KONKURSU "#PlusJobTyper"

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.