Kucharz

Dla swojego klienta firma PlusJob Poland Sp. z o. o. aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko Kucharz we Flensburgu oraz na wyspie Sylt, Niemcy.

Obowiązki:

Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie praca w hotelowej kuchni, przygotowywanie dań oraz dbałość o estetyczność serwowanych potraw.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego bądź j. angielskiego - warunek konieczny
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy jako kucharz
  • umiejętność przygotowywanie potraw zgodnie ze standardami restauracji
  • dbanie o prawidłowe magazynowanie oraz przestrzeganie zasad postępowania z żywnością
  • pasja do gotowania

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zjazdów do domu
  • możliwość rozwoju i długoterminową współpracę
  • zapewniamy zakwaterowanie
  • minimum 40h pracy / tygodniowo
  • ubezpieczenie zdrowotne

Ponadto :

Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia.

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)".

Aktualności

Zmiany na lepsze!

19.04.2018

Zmiany na lepsze! Jak już zdążyliście zauważyć, od jakiegoś czasu widniejemy pod nową nazwą "PlusJob Poland".