Malarz/Pomocnik malarza, darmowe zakwaterowanie, Niemcy

PlusJob Poland Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310) będąca częścią duńskiej firmy Profil Match Projects, z dużym powodzeniem działa na międzynarodowym rynku w zakresie rekrutacji. Zapewniamy pracę na terenie państw skandynawskich: Danii, Szwecji i Norwegii, a także Finlandii.

Dla swojego klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

MALARZ/POMOCNIK MALARZA

Miejsce pracy: Berlin, Gottingen, Hamburg

Obowiązki:

- szpachlowanie,

- malowanie budynków na zewnątrz i wewnątrz,

- zdarza się piaskowanie i niewielkie naprawy betoniarskie,

Wymagania:

- doświadczenie  przy szpachlowaniu i malowaniu (nie musi być udokumentowane) lub jako pomocnik malarza,

- mile widziana znajomość j. niemieckiego, ale nie jest konieczna,

- prawo jazdy kategorii B i własny samochód ? mile widziane,

- gotowość do wyjazdu.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

- bezpłatne zakwaterowanie,

- stawki godzinowe zależne od spełnianych wymagań: 10,60-16,00 EUR brutto/h + diety,

- możliwość zjazdów do domu,

- długoterminową współpracę,

- minimum pełen etat z możliwością nadgodzin,

- dodatkowo płatne nadgodziny

Ponadto:

Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem i po podjęciu zatrudnienia.

Jeśli to oferta dla Ciebie - wyślij swoje CV.

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych i Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie agencji pracy PlusJob Poland.?

Aktualności

Praca dla mechaników

12.03.2019

Poszukujemy osób do pracy w Skandynawii jako mechanik naczep!