Mechanik - trener/szkoleniowiec

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal PlusJob ApS z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na międzynarodowym rynku z dużym powodzeniem. Poszukujemy kandydatów do pracy w sektorze: motoryzacyjnym, budowlanym, technicznym i innych. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich: Norwegii, Szwecji, Danii oraz Finlandii, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii i Niemiec.

Stanowisko: MECHANIK - trener/szkoleniowiec

Firma PlusJob Poland Sp. z o. o. aktualnie poszukuje doświadczonego mechanika samochodów ciężarowych i naczep do pracy w charakterze nauczyciela, odpowiedzialnego za przyuczenie do zawodu mechanik naczep.

Miejsce pracy: Szczecin

Wymagania:
  - Kilkuletnie doświadczenie oraz udokumentowane zatrudnienie w warsztatach pojazdów ciężarowych i naczep
  - Mile widziane doświadczenie w szkoleniu lub edukacji dorosłych
  - Praktyczna znajomość zagadnień z układów zawieszenia, hamulcowych, diagnostyki naczep itp.
  - Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  - Prawo jazdy kat. C+E mile widziane

Obowiązki
  - Przygotowywanie materiałów szkoleniowych
  - Organizacja szkolenia pod względem praktycznym i teoretycznym
  - Nadzór nad grupą szkoleniową oraz warsztatem

Oferujemy:
  - Praca w systemie 4/2
  - Zakwaterowanie na terenie Szczecina
  - Współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej
  - Atrakcyjne wynagrodzenie
  - Pracę stacjonarną w dobrze wyposażonym warsztacie samochodów ciężarowych i naczep
  - Pracę w międzynarodowym środowisku i długoterminową współpracę
  - Wszelkie potrzebne narzędzia

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

Aktualności

Zmiany na lepsze!

19.04.2018

Zmiany na lepsze! Jak już zdążyliście zauważyć, od jakiegoś czasu widniejemy pod nową nazwą "PlusJob Poland".