Oferty pracy

Powrót do poprzedniej strony

Mechanik naczep bez doświadczenia, Skandynawia

+ Aplikuj online

Agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Profil Match Projects. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na europejskim rynku w zakresie rekrutacji pracowników w branży motoryzacyjnej.

 

Opis stanowiska:

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko mechanika naczep w dużych warsztatach naprawczych naczep w Szwecji, Danii, Finlandii, Holandii oraz w Niemczech.

Do zadań kandydata należeć będzie ogólna naprawa oraz wymiany części naczep m.in. system hamulcowy, pneumatyczny, hydrauliczny, elektryka.

Nie wymagamy doświadczenia na stanowisku mechanika naczep - nasza specjalistyczna kadra szkoleniowa przygotowuje przyszłych kandydatów do podjęcia pracy za granicą, przede wszystkim w Skandynawii.

 

To praca dla Ciebie, jeśli:

- masz doświadczenie w jakimkolwiek rodzaju mechaniki (samochody osobowe, maszyny rolnicze itp.) lub skończyłeś szkołę o profilu mechanicznym/technicznym,

- mechanika to Twoja pasja i chciałbyś zdobyć w tym zakresie doświadczenie,

- mówisz komunikatywnie po angielsku lub niemiecku.

 

Oferujemy:

- darmowe, 10-dniowe przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy (w Szczecinie),

- zatrudnienie w oparciu o umowę duńską lub praca na własnej działalności (do wyboru),

- atrakcyjne stawki godzinowe,

- pełny etat z możliwością nadgodzin,

- możliwość rozwoju i długoterminową współpracę, praca na czas nieokreślony,

- zakwaterowanie (najczęściej w pokojach jednoosobowych),

- ubezpieczenie zdrowotne.

 

Ponadto:

Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem i po podjęciu zatrudnienia. 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV.

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych i Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych:

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie agencji PlusJob Poland.?

Agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal PlusJob ApS i specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości personelu do krajów północnej i zachodniej Europy  w sektorach: budowlanym, motoryzacyjnym, logistycznym, hotelarskim oraz przemysłowym. 

Wykonano w: avangardo.pl

Aktualności

Praca dla mechaników

12.03.2019

Poszukujemy osób do pracy w Skandynawii jako mechanik naczep!

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.