Oferty pracy

Powrót do poprzedniej strony

Mechanik naczep, Niemcy

+ Aplikuj online

PlusJob Poland Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310) będąca częścią duńskiej firmy Profil Match Projects, z dużym powodzeniem działa na międzynarodowym rynku w zakresie rekrutacji. Zapewniamy pracę na terenie państw skandynawskich oraz Niemiec. Wykorzystujemy wszystkie nieszablonowe sposoby rekrutacji, aby połączyć wiodące firmy z idealnymi kandydatami. 

Dla swoich klientów poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Mechanika pojazdów w warsztatach w Niemczech - (Bochum, Kolonia, Norymberga, Castorp, Stuttgart, Hamburg, Wunstorf, Neuss, Grossbeeren). 

Obowiązki:
Wszelkie zadania związane z serwisem i naprawą pojazdów, także powypadkowych.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego (warunek konieczny),
- doświadczenie w mechanice pojazdów,
- wykształcenie techniczne,
- mile widziane prawo jazdy kat. B (C+E będzie dodatkowym atutem), 
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
- długoterminową współpracę,
- atrakcyjne stawki godzinowe + dodatki,
- do 30 płatnych dni urlopowych,
- minimum pełen etat, możliwość nadgodzin,
- ubezpieczenie zdrowotne.

Ponadto:
Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem i bezpośrednio po podjęciu zatrudnienia.

Jeśli to oferta dla Ciebie - wyślij swoje CV.

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych i Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie www.plusjob.pl.?

Agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal PlusJob ApS i specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości personelu do krajów północnej i zachodniej Europy  w sektorach: budowlanym, motoryzacyjnym, logistycznym, hotelarskim oraz przemysłowym. 

Wykonano w: avangardo.pl

Aktualności

Praca dla mechaników

12.03.2019

Poszukujemy osób do pracy w Skandynawii jako mechanik naczep!

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.