Mechanik z j. niemieckim

PlusJob Poland Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310) we współpracy z duńską firmą Ramsdal PlusJob ApS pomaga znaleźć dobrą pracę na terenie Państw Skandynawskich: Norwegii, Szwecji, Danii, a także Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemiec. Nasi Klienci korzystają z naszej pomocy w zakresie:

  • rekrutacji i selekcji pracowników
  • doradztwa w zakresie HR i wsparcia rozwoju pracowników
  • szkoleń personalnych

Jeśli szukasz dobrej pracy lub pracownika zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami,
którzy służą informacją, pomocą oraz wsparciem.

Miejsce pracy: Kolonia, Stuttgart, Halle, Berlin, Lubeka.

Obowiązki:

  • Konserwacja oraz renowacja naczep pod względem: mechanicznym, elektrycznym, hydraulicznym i pneumatycznym,
  • Naprawa i wymiana klocków hamulcowych, diagnoza i sprawdzanie naczep, naprawa i wymiana żarówek - prosta elektryka,
  • Serwisowanie i przygotowywanie naczep do trasy - naprawa i diagnoza zawieszenia, szybki serwis etc.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość niemieckiego - konieczne
  • Doświadczenie jako mechanik różnych pojazdów i maszyn rolniczych
  • Prawo jazdy B (mile widziane C oraz E)
  • Mile widziana umiejętność spawania oraz malowania
  • Gotowość do szybkiego wyjazdu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • Zapewnione zakwaterowanie
  • Płatne urlopy
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie plus płatne nadgodziny
  • Możliwość rozwoju i długoterminową współpracę, praca na czas nieokreślony
  • Około 40h pracy/tygodniowo oraz możliwość nadgodzin
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy
  • Opiekę konsultanta przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia

Ponadto :

Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia.

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)".

Aktualności

Zmiany na lepsze!

19.04.2018

Zmiany na lepsze! Jak już zdążyliście zauważyć, od jakiegoś czasu widniejemy pod nową nazwą "PlusJob Poland".