Oferty pracy

Powrót do poprzedniej strony

Monter Suchej Zabudowy

+ Aplikuj online

Agencja pracy Plus Job Poland Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich: Norwegii, Szwecji, Danii, a także w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech i Polsce.

Aktualnie dla swojego klienta firma Plus Job Poland Sp. z o. o. poszukuje kandydatów na stanowisko Monter Suchej Zabudowy.


Miejsce pracy: Norrkoping, Szwecja

Wynagrodzenie: 189 - 215 SEK

Obowiązki:
- Praca przy montażu suchej zabudowy
- Wykonywanie montażu według wymogów technicznych
- Znajomość systemów montażowych
- Montaż ścianek działowych
- Wykończenie ścian/sufitów

Wymagania:
- Min. 3 letnie, udokumentowane doświadczenie przy budowie i wykończeniach domów
- Znajomość j. angielskiego - będzie dodatkowym atutem
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Mile widziane wykształcenie kierunkowe
- Zaangażowanie w pracę w zespole

Oferujemy:

- Atrakcyjne stawki w zależności od projektu
- Zatrudnienie w oparciu o szwedzką umowę o pracę
- Pracę na cały etat + możliwość nadgodzin
- Zapewniamy w pełni wyposażone zakwaterowanie
- Dopłaty do dojazdów do pracy
- Płatne dni urlopowe
- + inne benefity

Jeśli czujesz, że to oferta jest dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem wysyłając swoje cv bądź pod skontaktuj się pod numerem 790264555 .

Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie www.plusjob.pl"

Agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal PlusJob ApS i specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości personelu do krajów północnej i zachodniej Europy  w sektorach: budowlanym, motoryzacyjnym, logistycznym, hotelarskim oraz przemysłowym. 

Wykonano w: avangardo.pl

Aktualności

REGULAMIN

13.06.2018

REGULAMIN KONKURSU "#PlusJobTyper"

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.