Operator CNC

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Plusvikar z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie Państw Skandynawskich: Norwegii, Szwecji, Danii, a także Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemiec.

Nasi Klienci korzystają z naszej pomocy w zakresie:

  • rekrutacji i selekcji pracowników
  • doradztwa w zakresie HR i wsparcia rozwoju pracowników
  • szkoleń personalnych

Dla swojego klienta firma PlusJob Poland Sp. z o. o. aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko Operator maszyn CNC na terenie Niemiec, Schramberg.

Obowiązki:

  • obsługa obrabiarek CNC (kontrola Siemens, Fanuc, 840D)
  • wymiana narzędzi (wiertła, frezy itp.)
  • pomiar części (ręczny oraz przy użyciu narzędzi pomiarowych)
  • kompleksowa obsługa i opieka nad powierzonymi maszynami

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji przemysłowej
  • doświadczenie w pracy z obróbką metali
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt niemiecki
  • pracę na cały etat z możliwością nadgodzin (nadgodziny płatne dodatkowo)
  • pracę w systemie zmianowym (3 zmiany, możliwość pracy w weekendy)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i długoterminową współpracę

Ponadto :

Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia.

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)".

Aktualności

Zmiany na lepsze!

19.04.2018

Zmiany na lepsze! Jak już zdążyliście zauważyć, od jakiegoś czasu widniejemy pod nową nazwą "PlusJob Poland".