Oferty pracy

Powrót do poprzedniej strony

Operator Dźwigu/Żurawia

+ Aplikuj online

Agencja pracy Polvik Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job, z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na europejskim rynku z dużym powodzeniem.

Aktualnie dla swojego klienta firma Polvik Sp. z o. o. poszukuje kandydata na stanowisko Operator Dźwigu/Żurawia dla wiodącej firmy energetycznej działającej na rynku globalnym zapewniającej produkty, usługi i rozwiązania dla firm z branży naftowej i gazowej z całego świata.

 

Operator Dźwigu/Żurawia

Niemcy, Sassnitz

 

Obowiązki:

 

Operowanie żurawiem, suwnicą, dźwigiem portowym, dźwigiem wewnętrznym lub wózkiem z podwójnym dźwigarem za pomocą sterowania zdalnego przy rozładunku i załadunku wszelkiego rodzaju materiałów (rury, kontenery, palety) na terenie hali produkcyjnej bądź w porcie.

Wymagania:

 

-          komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego ? warunek konieczny,

-          min. 3 lata doświadczenia,

-          posiadanie uprawnień do obsługi dźwigów, podnośników lub dźwigów portowych

-          świadectwo o niekaralności

 

Oferujemy:

-          pracę przy prestiżowym projekcie Nord Stream II

-          zatrudnienie w oparciu o kontrakt niemiecki

-          pracę na cały etat z możliwością nadgodzin (nadgodziny płatne dodatkowo)

-          pracę w systemie zmianowym (3 zmiany, możliwość pracy w weekendy)

-          atrakcyjne wynagrodzenie

-          darmowe zakwaterowanie

-          możliwość rozwoju i długoterminową współpracę

 

Ponadto :

Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia.  

Jeśli czujesz, że to oferta jst skierowana właśnie do Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z jednym z naszych konsultantów:

dn@plusjob.pl, top@plusjob.pl, office@plusjob.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)."

X

Agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal PlusJob ApS i specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości personelu do krajów północnej i zachodniej Europy  w sektorach: budowlanym, motoryzacyjnym, logistycznym, hotelarskim oraz przemysłowym. 

Wykonano w: avangardo.pl

Aktualności

REGULAMIN

13.06.2018

REGULAMIN KONKURSU "#PlusJobTyper"

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.