Pracownik magazynowy/Komisjoner

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal PlusJob z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie Państw Skandynawskich: Norwegii, Szwecji, Danii, a także w Polsce i Niemczech.

Nasi Klienci korzystają z naszej pomocy w zakresie:

  • rekrutacji i selekcji pracowników
  • doradztwa w zakresie HR i wsparcia rozwoju pracowników
  • szkoleń personalnych

Jeśli szukasz dobrej pracy lub pracownika zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy służą informacją, pomocą oraz wsparciem.

Dla swojego klienta firma PlusJob Poland Sp. z o. o. (11310) aktualnie poszukuje zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Großbeeren, Bottrop, Donaueschingen, Kerpen, Tuningen, Mannheim, Mögglingen, Kamp-Lintfort

Zadania: Poszukujemy osób do pracy na terenie Niemiec w charakterze Pracownika Magazynowego w dużych centrach dystrybucyjnych. Praca polega na zbieraniu zamówień na paletę z użyciem paletowego wózka elektrycznego oraz systemu słuchawkowego.

Zakres obowiązków:

- zbieranie zamówień zgodnie z poleceniami podawanymi przez system słuchawkowy (pick by voice)

- układanie wyznaczonych towarów na paletę

- obsługa paletowego wózka elektrycznego (mile widziane doświadczenie)

Wymagania:

- doświadczenie w kompletacji artykułów spożywczych na paletę

- wymagana znajomość liczebników od 1 do 100 w j. niemieckim

- zaświadczenie o niekaralności

- dyspozycyjność

Nasz klient oferuje:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

- ubezpieczanie zdrowotne

- zakwaterowanie

- stałą współpracę z możliwością podwyżki

- opieka polskojęzycznego koordynatora projektu

Nasi konsultanci oferują:

- pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy

- opiekę nad kandydatem przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia

- pomoc w dopełnieniu formalności związanych z zameldowaniem, założeniem konta bankowego, ubezpieczeniem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim życiorysie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".

Aktualności

Zmiany na lepsze!

19.04.2018

Zmiany na lepsze! Jak już zdążyliście zauważyć, od jakiegoś czasu widniejemy pod nową nazwą "PlusJob Poland".