Pracownik produkcji

Agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Profil Match z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na europejskim rynku z dużym powodzeniem. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich: Norwegii, Szwecji, Danii, a także w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech i Polsce.

Dla swojego klienta, wiodącego w Europie producenta precyzyjnych toczonych elementów napędowych, przekładni oraz zestawów kompleksowych rozwiązań systemowych, firma PlusJob Poland Sp. z o. o. aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko Pracownik produkcji (CNC) z doświadczeniem na terenie Niemiec, Schramberg.

PRACOWNIK PRODUKCJI (CNC)
Miejsce pracy: Schramberg (Schwarzwald)

Obowiązki:

- praca z maszynami produkcyjnymi,

- kontrola jakości detalu,

- pomiar części na podstawie specyfikacji przy użyciu prostych narzędzi pomiarowych,

- proste prace ślusarskie (szlifowanie, gratowanie)

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub angielskiego (warunek konieczny),

- doświadczenie w pracy na produkcji przemysłowej,

- doświadczenie w pracy z obróbką metali,

- prawo jazdy kat. B,

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,

- pracę na cały etat z możliwością nadgodzin (nadgodziny płatne dodatkowo),

- pracę w systemie zmianowym (3 zmiany, możliwość pracy w weekendy),

- darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych,

- możliwość rozwoju i długoterminową współpracę.

Ponadto:

Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem i po podjęciu zatrudnienia.

Aktualności

Praca dla mechaników

12.03.2019

Poszukujemy osób do pracy w Skandynawii jako mechanik naczep!