Oferty pracy

Powrót do poprzedniej strony

iOS Developer

+ Aplikuj online

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Prowadzimy rekrutację pracowników w branżach IT, marketing, odnawialnych źródeł energii oraz nowych technologii. Wykorzystujemy wszystkie nieszablonowe sposoby rekrutacji, aby połączyć wiodące firmy z idealnymi kandydatami.  Aktualnie dla swojego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko iOS Developer dla firmy zajmującej się projektami e-commerce budowanych z wykorzystaniem mikroserwisów. Klient współpracuje z dużymi korporacjami dla których tworzy zaawansowane aplikacje webowe oraz mobilne.

 

iOS Developer

Miejsce pracy: Szczecin

Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł netto

Rodzaj Zatrudnienia: umowa o pracę

 

Kogo Szukamy?

 • osoby, która będzie się zajmowała projektowaniem, implementacją, testowaniem oraz wdrażaniem aplikacji mobilnych na iPhone, iPad oraz Apple Watch
 • potrafisz zapewnić najwyższej jakości kod oraz tworzenie architektury aplikacje
 • posiadasz bardzo dobrą znajomość w zakresie Swift2 oraz Objective-C
 • masz umiejętność zarządzaniem kodem źródłowym z wykorzystaniem Gita
 • twój angielski jest na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej
 • jesteś osobą, która chce się rozwijać i poznawać nowe technologie

W zamian oferujemy:

 • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
 • Wyjątkowy, koleżeński klimat w firmie
 • Możliwość rozwoju zawodowego
 • W pełni wyposażoną kuchnię
 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej z siedzibą w wygodnym biurze w Szczecinie
 • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

Jeśli czujesz, że to oferta jest dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem wysyłając swoje cv na adres top@plusjob.pl bądź pod numerem +48 790 264 555.

Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy. Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie www.plusjob.pl".

Agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal PlusJob ApS i specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości personelu do krajów północnej i zachodniej Europy  w sektorach: budowlanym, motoryzacyjnym, logistycznym, hotelarskim oraz przemysłowym. 

Wykonano w: avangardo.pl

Aktualności

Praca dla mechaników

12.03.2019

Poszukujemy osób do pracy w Skandynawii jako mechanik naczep!

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.