Programista PHP

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Prowadzimy rekrutację pracowników w branżach IT, marketingu, odnawialnych źródeł energii oraz nowych technologii. Wykorzystujemy wszystkie nieszablonowe sposoby rekrutacji, aby połączyć wiodące firmy z idealnymi kandydatami.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Programisty PHP. Szukamy osoby, dla której pisanie kodu jest pasją, oraz która dobrze odnajduje się w wyzwaniach dotyczących rozwiązywania złożonych problemów. Nasz Klient jest jednym z wiodących sklepów internetowych oferujących produkty z segmentu Auto/Moto.

Stanowisko: Programista PHP

Miejsce pracy: Łańcut
Wynagrodzenie: 3000-7000 NETTO
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B

Obowiązki:
Głównym obowiązkiem osoby pracującej na tym stanowisku będzie poszerzanie funkcjonalności systemu e-commerce. Obejmuje on takie obszary jak strona internetowa firmy, księgowość, magazyn czy zamówienia. Kandydat będzie miał za zadanie dbać o poprawne działanie tego systemu oraz udoskonalać jego istniejące moduły.

Wymagania:
-biegła znajomość PHP (minimum trzy lata doświadczenia pracy z tym językiem)
-doskonała znajomość baz danych MySQL
-rozeznanie w powszechnych interfejsach API opartych o SOAP i REST
-znajomość systemu operacyjnego Unix
-zdolność sprawnego wykorzystywania dostępnych narzędzi do osiągnięcia zamierzonego rezultatu
-znajomość technologii związanych z funkcjonowaniem serwisów internetowych
-umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim
-kreatywność, solidność i pozytywne nastawienie do nowych projektów

MILE WIDZIANE:
-praktyczna umiejętność posługiwania się xHTML/HTML5/CSS3
-znajomość systemu szablonów Smarty
-umiejętność posługiwania się Bootstrapem i jQuery
-znajomość JavaScript w stopniu umożliwiającym pisanie funkcjonalnych rozwiązań

Oferujemy:
-stałą pracę w biurze prężnie rozwijającej się firmy
-wynagrodzenie od 3 do 7 tys. zł NETTO (w zależności od umiejętności)
-umowę o pracę lub umowę współpracy (B2B)
-premie za efektywną i kreatywną pracę
-młody i towarzyski zespół współpracowników bez korporacyjnej terminologii
-ciekawe imprezy firmowe
-zniżki pracownicze na produkty z oferty firmy

Jeśli czujesz, że to oferta jest dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem wysyłając swoje cv na adres

top@plusjob.pl bądź pod numerem +48 790 264 555.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie www.plusjob.pl".

Aktualności

REGULAMIN

13.06.2018

REGULAMIN KONKURSU "#PlusJobTyper"