Programista/Ustawiacz maszyn CNC, Dania

Agencja pracy Plus Job Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Profil Match Projects z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem.

Dla swojego klienta, specjalizującego się w zaawansowanych technologiach obróbki skrawaniem, firma Plus Job Poland aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

USTAWIACZ/PROGRAMISTA MASZYN CNC

Miejsce pracy: okolice Horsens, Dania

OBOWIĄZKI:

  • obsługa obrabiarek CNC (Heidenhain iTNC 530)
  • ustawianie maszyn wiertniczych i frezarek
  • wybór i wymiana narzędzi (wiertła, frezy itp.)
  • samodzielne programowanie maszyn
  • kompleksowa obsługa i opieka nad powierzonymi maszynami
  • produkcja części do turbin wiatrowych

WYMAGANIA:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub duńskiego - warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy na stanowisku programista/ustawiacz maszyn CNC
  • doświadczenie w pracy na maszynach ze sterownikiem Heidenhain iTNC 530
  • doświadczenie przy ustawianiu maszyn i wprowadzaniu korekt
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:

  • umowę duńską (możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta)
  • stawkę podstawową: 150-160 DKK brutto
  • pracę na cały etat z możliwością nadgodzin (nadgodziny płatne dodatkowo) + dodatki za pracę w nocy,
  • pracę w systemie zmianowym (2 zmiany) oraz 1:1 (jeden tydzień pracy, jeden tydzień wolnego)
  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
  • rozwój i długoterminową współpracę

Jeśli to oferta dla Ciebie - wyślij swoje CV.

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych i Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie www.plusjob.pl."

Aktualności

Praca dla mechaników

12.03.2019

Poszukujemy osób do pracy w Skandynawii jako mechanik naczep!