Oferty pracy

Powrót do poprzedniej strony

Programista JavaScript

+ Aplikuj online

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Prowadzimy rekrutację pracowników w branżach IT, marketingu, odnawialnych źródeł energii oraz nowych technologii. Wykorzystujemy wszystkie nieszablonowe sposoby rekrutacji, aby połączyć wiodące firmy z idealnymi kandydatami. 

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Programista JavaScript. Nasz Klient to firma działająca z sukcesami od wielu lat na polskim rynku, specjalizując się przede wszystkim w tworzeniu stron internetowych (strony wizytówki, sklepy, serwisy korporacyjne). 

Programista JavaScript


Miejsce pracy: Praca zdalna (siedziba firmy znajduje się w Warszawie)
Wynagrodzenie: 8-12 tys. zł netto 
Rodzaj Zatrudnienia: B2B lub zlecenie 


Osoba na tym stanowisku będzie brać udział w projekcie dotyczącym programowania frontendu aplikacji webowej (pisanej przy użyciu frameworka Backbone). Projekt prowadzony jest z dużą dbałością o jakość kodu. Bardzo doceniane jest wykazywanie inicjatywy, analizę zadań i proponowanie rozwiązań. Ze względu na specyfikę projektu, istnieje możliwość pracy prawie całkowicie zdalnej ? pracodawca oczekuje jedynie gotowości do pojawienia się w biurze w Warszawie nie częściej niż raz w miesiącu oraz w pierwszych dniach zatrudnienia, w celu efektywnego wdrożenia w środowisko pracy.

Wymagania:
- Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- Znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
- Bardzo dobra znajomość JavaScript
- Znajomość HTML/CSS
- Doświadczenie z systemami kontroli wersji
- Ugruntowana wiedza dotycząca pracy z aplikacjami webowymi

Mile widziane:
- Doświadczenie z Backbone.js i Underscore/Lodash
- Doświadczenie z Twitter Bootstrap
- Znajomość architektury REST
- Umiejętność pracy w środowisku systemów Unix/Linux

Oferujemy:
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (8-12 tys. zł netto miesięcznie)
- Pracę na umowę o współpracy (B2B) lub zlecenie
- Możliwość pracy zdalnej 
- Możliwość brania udziału w prestiżowych, międzynarodowych projektach

Jeśli czujesz, że to oferta jest dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem pod numerem + 48790264555 - bądź prześlij swoje CV na adres top@plusjob.pl 

Nasi konsultanci pomogą w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie www.plusjob.pl".

Agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal PlusJob ApS i specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości personelu do krajów północnej i zachodniej Europy  w sektorach: budowlanym, motoryzacyjnym, logistycznym, hotelarskim oraz przemysłowym. 

Wykonano w: avangardo.pl

Aktualności

REGULAMIN

13.06.2018

REGULAMIN KONKURSU "#PlusJobTyper"

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.