Ślusarz/Spawacz

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na europejskim rynku z dużym powodzeniem. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich: Norwegii, Szwecji, Danii, a także w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech i Polsce.

Aktualnie dla swojego klienta firma PlusJob Poland Sp. z o. o. poszukuje kandydata na stanowisko Ślusarz-Spawacz dla wiodącej firmy energetycznej działającej na rynku globalnym zapewniającej produkty, usługi i rozwiązania dla firm z branży naftowej i gazowej z całego świata.

Miejsce pracy: Sassnitz

Obowiązki:

- Praca przy projekcie Nord Stream II,
- Obróbka metali
- Naprawa i montaż systemów pneumatycznych oraz hydraulicznych
- Montaż zbrojeń do rurociągów
- Praca na podstawie rysunku technicznego

Wymagania:

  - wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne, mile widziane w kierunku ślusarz/spawacz,
  - dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego - warunek konieczny,
  - min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w segmencie mechanicznym w obszarach: prefabrykacji i montażu: rurociągów, zbiorników i konstrukcji stalowych,
  - znajomość zagadnień spawalniczych,
  - bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  - mile widziane prawo jazdy kat. B
  - zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  - atrakcyjne wynagrodzenie
  - pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  - możliwość pacy w godzinach nadliczbowych
  - darmowe zakwaterowanie
  - ubezpieczenie zdrowotne

Zainteresowanych zachęcamy do wysłania swojego CV wraz ze zdjęciem w j. polskim lub angielskim.

Prosimy o dołączenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami?.

Aktualności

REGULAMIN

13.06.2018

REGULAMIN KONKURSU "#PlusJobTyper"