Oferty pracy

Powrót do poprzedniej strony

Spawacz/Monter

+ Aplikuj online

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal PlusJob z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich: Norwegii, Szwecji, Danii, a także w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech i Polsce.

Aktualnie dla swojego Klienta firma PlusJob Poland Sp. z o. o. poszukuje kandydata na stanowisko Spawacz/Monter

 

Spawacz/Monter

Miejsce pracy: Belgia, Veurne

 

Jeśli znasz język angielski i jesteś dyspozycyjny od zaraz do wyjazdu za granicę: Aplikuj! Rekrutacja trwa!  Wykorzystaj swoją wiedzę i doświadczenie w pracy w renomowanej firmie produkującej konstrukcje przeznaczone do budowy hal.

Jako Spawacz/Monter będziesz spawał stal metodą MIG/MAG, przygotowywał konstrukcję do jej złożenia, sprawdzał jakość produktu oraz wykonywał inne zadania związane z obróbką metalu.

Potrzebujesz: doświadczenia w spawaniu, umiejętności pracy z rysunkiem technicznym, komunikatywnej znajomości języka angielskiego oraz pozytywnych referencji. Mile widziane certyfikaty spawania. Potrzebny własny samochód do dojazdów do pracy.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie na polskiej umowie o pracę, oraz doradztwo - nie musisz się martwić o formalności i dokumenty urzędowe. Darmowe zakwaterowanie także już na Ciebie czeka.

Jeśli czujesz, że to oferta jest dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem wysyłając swoje cv na adres top@plusjob.pl bądź pod numerem +48 790 264 555.

Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy. Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)".

Agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal PlusJob ApS i specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości personelu do krajów północnej i zachodniej Europy  w sektorach: budowlanym, motoryzacyjnym, logistycznym, hotelarskim oraz przemysłowym. 

Wykonano w: avangardo.pl

Aktualności

REGULAMIN

13.06.2018

REGULAMIN KONKURSU "#PlusJobTyper"

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.