Spawacz/Ślusarz, Dania

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Profil Match Projects z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich: Norwegii, Szwecji, Danii, a także w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech i Polsce.

Aktualnie dla naszego klienta, producenta m. in. urządzeń dźwigowych, poszukujemy kandydata na stanowisko Spawacz/Ślusarz do pracy w Hejnsvig, Dania (okolice Billund, Jutlandia).

 Spawacz/Ślusarz

Miejsce pracy: Hejnsvig, Dania

 Obowiązki:

  •         Spawanie elementów ze stali nierdzewnej, stali czarnej
  •         Montowanie elementów urządzeń dźwigowych (suwnice, żurawie)
  •         Wykonywanie wszelakich prac ślusarskich
  •         Pomiar i przygotowanie różnego rodzaju konstrukcji

 Wymagania:

  •         Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  •         Umiejętność spawania oraz ważne certyfikaty MAG 135/136
  •         Umiejętność czytania rysunku technicznego
  •         Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

 Oferujemy:

  •         Zatrudnienie w oparciu o duńską umowę o pracę
  •         Pracę na cały etat minimum 37 h pracy / tygodniowo, możliwość nadgodzin,
  •         Atrakcyjna stawka godzinowa oraz dodatkowo płatne nadgodziny (zgodnie ze związkami zawodowymi w Danii)
  •         Możliwość rozwoju i długoterminową współpracę
  •         Ubezpieczenie zdrowotne,
  •         Zapewniamy odpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie

 Jeśli szukasz pracy w międzynarodowym środowisku, pełnej wyzwań i z możliwością rozwoju, ta oferta jest dla Ciebie - wyślij swoje CV, klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych i Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie agencji PlusJob Poland."

Aktualności

Praca dla mechaników

12.03.2019

Poszukujemy osób do pracy w Skandynawii jako mechanik naczep!