Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na europejskim rynku z dużym powodzeniem. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich: Norwegii, Szwecji, Danii, a także w Austrii, Holandii, Niemczech i Polsce.

Aktualnie poszukujemy do naszego teamu w Szczecinie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych
  • Pozyskiwanie kandydatów metodą direct search oraz z wykorzystaniem innych technik rekrutacyjnych
  • Bieżące raportowanie przebiegu prowadzonych procesów rekrutacyjnych
  • Stały kontakt z kandydatami oraz klientami firmy
  • Ogólne sprawy biurowe oraz administracyjne
  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej , organizowanie podróży dla kandydatów (bilety lotnicze, autokarowe itp.)
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z  kierownictwem firmy w Danii oraz z oddziałami firmy (Dania, Szwecja, Niemcy, Węgry).

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość dodatkowego języka obcego (rosyjski, niemiecki) będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność oraz gotowość na nowe wyzwania
  • Chęć do pracy w międzynarodowym środowisku
  • Bardzo dobry kontakt z ludźmi
  • Dobra znajomość systemu Windows i pakietu Office

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - po okresie próbnym na czas nieokreślony
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie plus bonusy, dodatki i premie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Imprezy integracyjne w Polsce i za granicą
  • Pracę w międzynarodowym środowisku z młodym, dynamicznym zespołem
  • Możliwości awansu oraz rozwoju
  • Wyjątkowy oraz koleżeński klimat w pracy :)

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV w j. polskim lub angielskim na adres top@plusjob.pl bądź kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 790 264 555.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie www.plusjob.pl".

Aktualności

REGULAMIN

13.06.2018

REGULAMIN KONKURSU "#PlusJobTyper"