Oferty pracy

Powrót do poprzedniej strony

Specjalista ds. rekrutacji z komunikatywnym j. niemieckim

+ Aplikuj online

Poszukujemy ambitnego i elastycznego współpracownika do pomocy w zadaniach rekrutacyjnych oraz wykonywaniu obowiązków administracyjnych w naszym centrum rekrutacji mieszczącym się na osiedlu Gumieńce w Szczecinie. Jeśli Twoją mocną stroną jest umiejętność pracy z ludźmi, potrafisz słuchać i rozumiesz różnorodność oraz potrzeby innych - ta praca jest dla Ciebie.

 SPECJALISTA DS. REKRUTACJI Z KOMUNIKATYWNYM J. NIEMIECKIM

Miejsce pracy: Szczecin, Gumieńce

 

Twoja przyszła praca

Robimy co w naszej mocy, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszej współpracy - tego samego oczekujemy od Ciebie. W tym celu współpracujemy również z naszymi kolegami z oddziałów w Danii, Szwecji i Niemczech, z którymi jesteśmy w stałym kontakcie. Każdego dnia praca nabiera tempa, pojawiają się nowe wyzwania, które sprawiają, że wykonujemy swoją pracę z uśmiechem na ustach. 

 

Wraz z kilkuosobowym zespołem będziesz przeprowadzać rozmowy rekrutacyjne z potencjalnymi kandydatami. Nauczysz się również tworzyć profile zawodowe, które przesyłane są do naszych obecnych, jak i potencjalnych klientów. Na co dzień będziesz wykonywać swoje obowiązki w ścisłej współpracy z innymi oddziałami naszej firmy. Twoim zadaniem będzie również odpowiednia selekcja pracowników na podstawie stawianych kandydatom wymagań. Niewielka część codziennych czynności będzie składać się z prostych obowiązków administracyjnych, co pomoże nam w prowadzeniu biura (np. wysyłanie listów, dbanie o dokumenty i inne).

 

Nasz czas pracy jest elastyczny - pracujemy w godzinach od 8.00 do 17.00. Nie mamy co do tego sztywnych reguł.

Poszukujemy osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku, jednak jeśli czujesz, że rekrutacja jest dla Ciebie, ale nie miałeś/aś wcześniej szansy tego sprawdzić - zgłoś się do nas, może to właśnie Ciebie szukamy?

 

Twoje kwalifikacje

 

  • Jakie cechy posiada nasz idealny współpracownik?
  • Czujesz się dobrze w pracy z ludźmi, jesteś otwarty i nie boisz się wyzwań
  • Jesteś zmotywowany do osiągania celów
  • Jesteś w 100% zaangażowany
  • Nie masz problemu z używaniem wszelakich programów, aplikacji i czujesz się pewnie w użytkowaniu pakietu Office (nie tylko w CV)
  • Dbanie o dobrą atmosferę w miejscu pracy jest dla Ciebie ważne
  • Lubisz różnorodność i zmiany w wykonywanych zadaniach
  • Umiesz dobrze zarządzać swoim czasem
  • Mówisz w języku niemieckim na poziomie min. komunikatywnym - jesteś w stanie prowadzić rozmowę bez większych problemów (inne języki, np. angielski również mile widziane!)

 

PlusJob

 

PlusJob Poland jest centrum rekrutacyjnym, które specjalizuje się w poszukiwaniu i selekcjonowaniu odpowiednich kandydatów do pracy w wielu branżach. Działając od 2014 r., staliśmy się ekspertami w dziedzinie dopasowywania kandydatów niższego i wyższego szczebla do wymagań naszych klientów z całej Europy (szczególnie z Niemiec i Skandynawii). Udaje nam się to również dzięki wsparciu naszego duńskiego oddziału ProfilMatch.

 

Naszą specjalnością jest rekrutacja w branżach mechanicznej, budowlanej i stoczniowej, jednak zajmujemy się również poszukiwaniem pracowników w wielu innych sektorach. Zajmujemy się poszukiwaniem zarówno pracowników tymczasowych, jak i osób, którym zależy na stałym zatrudnieniu.

 

Jesteśmy zgranym zespołem zaangażowanym w sprawy współpracowników oraz kandydatów. Robimy co w naszej mocy, by pomóc naszym klientom oraz zapewnić naszym kandydatom atrakcyjne warunki pracy.

 

Chciałbyś nas poznać?

Nie wahaj się i aplikuj, jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie ? czekamy na Twoją kandydaturę!

Agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal PlusJob ApS i specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości personelu do krajów północnej i zachodniej Europy  w sektorach: budowlanym, motoryzacyjnym, logistycznym, hotelarskim oraz przemysłowym. 

Wykonano w: avangardo.pl

Aktualności

Praca dla mechaników

12.03.2019

Poszukujemy osób do pracy w Skandynawii jako mechanik naczep!

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.