Oferty pracy

Powrót do poprzedniej strony

Sprzątanie biura

+ Aplikuj online

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Profil Match z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na europejskim rynku z dużym powodzeniem. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich, Niemczech oraz w Polsce.

Aktualnie dla swojego Klienta poszukujemy kandydata do pracy przy przysprzątaniu biura 
 
Miejsce pracy: Göteborg, Kärrlyckegatan

Stawka: 129 SEK/h brutto. 

 

OPIS STANOWISKA

-pracę w ciągu tygodnia minimum 2x3h 
-możliwość pracy w godzinach otwarcia firmy (od poniedziałku do piątku 8:00 - 17:00)
-możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz 
-zatrudnienie w oparciu o duńską/szwedzką umowę albo własną działalność

WYMAGANIA

-komunikatywna znajomość j. angielskiego 
-doświadczenie na zbliżonym stanowisku
-mile widziane osoby ze szwedzkim numerem personalnym

Jeśli to oferta dla Ciebie - wyślij swoje CV!

 

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych i Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie agencji www.plusjob.pl.?

Agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal PlusJob ApS i specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości personelu do krajów północnej i zachodniej Europy  w sektorach: budowlanym, motoryzacyjnym, logistycznym, hotelarskim oraz przemysłowym. 

Wykonano w: avangardo.pl

Aktualności

Praca dla mechaników

12.03.2019

Poszukujemy osób do pracy w Skandynawii jako mechanik naczep!

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.