Oferty pracy

Powrót do poprzedniej strony

Szef Kuchni

+ Aplikuj online

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal PlusJob z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich: Norwegii, Szwecji, Danii, a także w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech i Polsce.

Aktualnie dla swojego Klienta firma PlusJob Poland Sp. z o. o. poszukuje kandydata na stanowisko Szef Kuchni do nowoczesnego hotelu w nadmorskim kurorcie Międzyzdroje

 

Szef Kuchni

Miejsce pracy: Międzyzdroje

 

Obowiązki:

Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie praca w hotelowej kuchni, zapewnianie wysokiego standardu usług gastronomicznych, weryfikowanie grafików oraz list obecności a także odpowiedzialność za całościowe zarządzanie działem kuchni.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego bądź j. angielskiego
  • umiejętność przygotowywanie potraw zgodnie ze standardami restauracji
  • dbanie o prawidłowe magazynowanie oraz przestrzeganie zasad postępowania z żywnością
  • pasja do gotowania, zaangażowanie oraz odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • możliwość rozwoju i długoterminową współpracę
  • zapewniamy zakwaterowanie

 

Jeśli czujesz, że to oferta jest dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem wysyłając swoje cv na adres top@polvik.com bądź pod numerem +48 790 264 555.

Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy. Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)".

Agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal PlusJob ApS i specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości personelu do krajów północnej i zachodniej Europy  w sektorach: budowlanym, motoryzacyjnym, logistycznym, hotelarskim oraz przemysłowym. 

Wykonano w: avangardo.pl

Aktualności

REGULAMIN

13.06.2018

REGULAMIN KONKURSU "#PlusJobTyper"

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.