Żaglomistrz

Dla swojego klienta firma Polvik Sp. z o.o. (nr w rej. 11310) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku żaglomistrza przy szyciu i naprawach szprycbud oraz pokrowców.

Praca w Ronnede, Dania.

Obowiązki

- szycie szprycbud oraz pokrowców na jednostki pływające,

- szycie ręczne lub za pomocą maszyn,

- praca z grubymi, sztywnymi materiałami,

- wymierzanie materiałów,

Wymagania

- komunikatywny język angielski lub duński,

- doświadczenie w szyciu szprycbud i pokrowców,

- umiejętność szycia ręcznego oraz za pomocą maszyn

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę lub możliwość pracy na własnej działalności gospodarczej,

- stawkę godzinową w wysokości 130 DKK brutto/h z możliwością podwyżki

- bardzo elastyczny czas pracy,

- możliwość wielu nadgodzin,

- zapewniamy zakwaterowanie blisko miejsca pracy,

- ubezpieczenie zdrowotne,

Zainteresowanych zachęcamy do wysłania swojego CV wraz ze zdjęciem w j. polskim lub angielskim. Prosimy o dołączenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami?.

Aktualności

REGULAMIN

13.06.2018

REGULAMIN KONKURSU "#PlusJobTyper"